Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-12-2018, 01:45 AM
Ödemisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ödemisli Ödemisli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kurucu

Teşekkürleri: 117
178 mesajına 237 kere teşekkür edildi.
Standart Christopher Robin 2018 1080p TR İzle-İndir

Film Hakkında

Yapımı : 2018 - ABD
Tür : Animasyon , Komedi , Macera
Süre : 104 Dk.
Yönetmen : Marc Forster
Oyuncular : Ewan McGregor, Hayley Atwell, Bronte Carmichael
Senaryo : Thomas McCarthy, Alex Ross Perry
Yapımcı : Kristin Burr, Brigham Taylor

Filmin Özeti

Christopher Robin, genç bir adamın yıllar sonra çocukluk arkadaşları ile bir araya gelişini konu ediyor. Artık yetişkin olmuş olan Christopher Robin, 100 Hektar Ormanı’ndaki maceralarından çok uzaklardadır. İş ve aile dengesini korumakta zorlanan Christopher, iş sebebiyle bir aile yolculuğunu kaçırınca sevimli dostu Winnie the Pooh tarafından ziyaret edilir. Sevimli ayının yardıma ihtiyacı vardır. Christopher Robin yeniden ormana dönerek dostlarına yardım ettiğinde, 100 Hektar Ormanı’nın sevimli sakinleri onun da yardıma ihtiyacı olduğunu fark eder. Christopher'ın peşinden gelen tüylü dostları ona hayattan keyif almayı öğretebilecek midir yoksa sadece başına daha çok iş mi açacaktır?

Altın Küre ödüllü oyuncu Ewan McGregor'un başrolünü üstlendiği Winnie the Pooh uyarlaması “Christopher Robin”in yönetmen koltuğunda “Düşler Ülkesi”, “Lütfen Beni Öldürme”, “Quantum of Solace” ve “Dünya Savaşı Z” gibi filmlerle tanınan Marc Forster oturuyor. Macera ve animasyon türündeki filmin oyuncu kadrosunda “Agent Carter” dizisinin yıldızı Hayley Atwell, “Sherlock”ta boy gösteren Mark Gatiss, Adrian Scarborough, Roger Ashton-Griffiths, Paul Chahidi, Jim Cummings, Chris O'Dowd, Altın Küre adayı Toby Jones, 12. Doktor’umuz Peter Capaldi, Sophie Okonedo ve Nick Mohammed yer alıyor............................................ .................................................. ...................................

http://turbobit.net/omjs2srlbrda.html

MAILRU

OKRU

RAPIT

MANGO

VIDOZA

OLOAD

Bu mesaj için Ödemisli kullanıcısına teşekkür edenler:
gaddarrsf (11-13-2018)